17 відгуків
Klimat.in.ua.Интернет магазин кондиционеров
+380 (98) 409-41-15
+380 (63) 559-69-62

Конвектори електричні

Офіційний сайт обладнання для опалення ТМ Роду пропонує купити конвектори з механічним і електронним управлінням. Весь асортимент обладнання Roda відповідає європейським стандартам якості та безпеки.
Особливості конструкції конвекторів ТМ Роду
Побутові ковекцийни обігрівачі - діють за принципом нагріву повітря через природну циркуляцію. Холодне повітря в кімнаті опускається на рівень підлоги, після чого нагрівається нагрівальним елементом і через технологічні отвори в корпусі конвектора потрапляє назад в приміщення. Для більш ефективного обігріву приміщення рекомендується встановити конвектори на висоті не більше 1 м від рівня підлоги. Обігрівач може бути змонтований на стіну або встановлений на ніжки або активні (рухливі) опори.
Основні переваги конвекторів Роду
Швидкий нагрів. Практично відразу після включення, ви відчуєте приплив теплого повітря в приміщення.
Високий ККД. Завдяки природній конвекції повітря, електроенергія не витрачається на роботу вентиляторів і кулерів, як у теплових гарматах. Вся електроенергія перетворюється в теплову з ККД до 99%.
Стрічковий нагрівальний елемент. Забезпечує ефективний нагрів і не сушить навколишній повітря.
Висока рухливість - можливість встановлення конвектора на ніжки або рухомі опори з коліщатками.
Гнучка настройка. Всі моделі конвекторів Roda містять зручне, що дозволяє точно регулювати необхідну температуру в приміщенні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner