Кошик
17 відгуків
Klimat.in.ua.Интернет магазин кондиционеров
+380 (98) 409-41-15
+380 (63) 559-69-62

Конвектори електричні

Офіційний сайт обладнання для опалення ТМ Роду пропонує купити конвектори з механічним і електронним управлінням. Весь асортимент обладнання Roda відповідає європейським стандартам якості та безпеки.

Особливості конструкції конвекторів ТМ Роду

Побутові ковекцийни обігрівачі - діють за принципом нагріву повітря через природну циркуляцію. Холодне повітря в кімнаті опускається на рівень підлоги, після чого нагрівається нагрівальним елементом і через технологічні отвори в корпусі конвектора потрапляє назад в приміщення. Для більш ефективного обігріву приміщення рекомендується встановити конвектори на висоті не більше 1 м від рівня підлоги. Обігрівач може бути змонтований на стіну або встановлений на ніжки або активні (рухливі) опори.

Основні переваги конвекторів Роду

  • Швидкий нагрів. Практично відразу після включення, ви відчуєте приплив теплого повітря в приміщення.
  • Високий ККД. Завдяки природній конвекції повітря, електроенергія не витрачається на роботу вентиляторів і кулерів, як у теплових гарматах. Вся електроенергія перетворюється в теплову з ККД до 99%.
  • Стрічковий нагрівальний елемент. Забезпечує ефективний нагрів і не сушить навколишній повітря.
  • Висока рухливість - можливість встановлення конвектора на ніжки або рухомі опори з коліщатками.
  • Гнучка настройка. Всі моделі конвекторів Roda містять зручне, що дозволяє точно регулювати необхідну температуру в приміщенні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner